Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mennyi hajatok jön ki...

Lányok, mennyi hajatok jön ki hajmosáskor?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le, hogy milyen hosszú hajatok van, hány napja mostatok hajat, és ha tudtok, küldjetek képet hogy mennyi jött ki. Csak szeretném tudni, hogy az enyém normális-e. Vagy van esetleg más is, akinek pár hete jobban hullik a haja, mint szokott?

2017. szept. 20. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Mellig érő, vastagszálú hajam van. 2-3 naponta mosom, van, amikor sok jön, máskor pedig alig.

Bocsi, képet nem tudok küldeni.

2017. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mell alá érő, dús hajam van

2 naponta mosom

Mostanában elég sok hajam hullik ki

2017. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Vastag a hajam bár mist meg lett ritkitva, augusztus végén. Vállig érő. Hétköznap vasalom, akkor is jön ki, mosáskor, szárításkor és fésüléskor is. Elvileg kb 70 szál hajhullás az még normális de barátnőmnek majdnem tincsekben hullott a haja. Félek hogy ki fog hullani a sok vasalástól bár inkább a közepét és a végét vasalom
2017. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vasárnap, kedden/szerdán, csütörtök/pénteken szoktam mosni a hajam. Nagyon függ attól nálam, hogy össze volt e fogva stb, mert akkor több ideig bírja "frissen" a hajam.

Nekem nem szokott sok kijönni, inkább fésülés közben, hiába balzsamozok.

Vállamnál egy kicsit tovább ér a hajam

2017. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Derékig ér, rengeteg szál jön ki mosáskor és utána a kifésüléskor, de ez leginkább azért van, mert két mosás között nem fésülködöm (nagyon szállna tőle, a fodrászom szerint sem lehet szárazon fésülni ezt a szénakazlat). Én is szoktam nyár végén-ősz elején vedleni, ennyi belefér, mert nyáron feltűnően gyorsabban nő a hajam, mint télen. Szerintem az a felesleg jön ki ilyenkor.
2017. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vállig érőtől 15 centivel hosszabbig, hetente mosok hajat (elmúlt a zsírossága pár évtized alatt, hogy csinálta, rejtély, mindenesetre szuper így), nos, nem nézegetem ésszámolom, de nem veszek észre sokat. Szerintem minimálisan jön ki mosáskor, utána fésüléskor már több.

Nem számolom, de láthatóan nem sok (néha megjátssza, hogy 1-2 napig lényegesen több hullik, de az ritka s így is dús marad). Ha erősen hullik, az azért feltűnő s egy idő után látod is, hogy ritkul a hajad. Ha nem, akkor biztos tudja, mit csinál, nem? Rengeteg hajszálunk van, természetes, hogy tucatszám jön belőle.

2017. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

derékig érő hajam van. 2 naponta mosom általában, olyankor nem jön ki sok. ha tovább várok a mosással, akkor mindig több jön ki. vagy ha pl korpás a fejem, akkor is több hullik.

a hosszabb hajnál mindig úgy tűnik, hogy sok az ami kijön. volt hogy megszámoltam kíváncsiságból. 30-60 szál általában.

ha változik az időjárás, akkor is van hogy több hullik az embernek. szóval akkor félj csak, ha már több hónapja megállás nélkül sok hullik.

2017. szept. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
Úgy fél maréknyi mennyiség így ősszel. Ilyenkor kb egy hónapig erősebben hullik, utána visszaáll az átlag mennyiségre. Párszor már megszámoltam, 30-40-50 körül voltak a hajszálak. Most biztosan több jön ki az őszi vedlés miatt, azt még nem számoltam. Mell alá érő közepesen dús hajam van.
2017. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Derékig érő, vékonyszálú, normál mennyiségű hajam van.

Egy darabig most ősszel nekem is jobban hullott (40-50 szál), de most már úgy néz ki, visszaállt rendesbe (10-20 szál).

Heti 3szor mosom

2017. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!