Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Évek alatt megvaltozik?

Évek alatt megvaltozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kerdesem ,hogy a szám megfog valtozni az évek alatt?? 13,5 éves vagyok es nagyon csunya hosszu de mégis kicsi vékony alaktlalan szám van...es kerek arcom ami elég előnytelen...úgy szeretnékegy szep telt ajkat nem kell,hogy egetrengetoen vastag legyen de pl.mint a Palvin Barbinak vagy a Cara Delevingnek nagyon örülnek. ...szóval változni fog meg évek az alatt vagy ne is remenykedjek???Előre is köszi ( am tudom nem valami jo kateogriaba irtam )(es bocsi az ekezet hibakert ės helyesírási hibakert telon vagyok ) :(

#Szaj.telt.vastag.palvin.barbi.cara.udelevigne
2017. okt. 8. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg nagyon sokat fog valtozni az arcod az evek alatt, nyugi.

Nekem a fejem kerek volt, es az orrom is nagy, de 17 eves koromra egesz szepen megnyult, megvekonyodott az arcom. Szoval nyugi😀

Amugy ne hidd, hogy mindenkinek eredetileg tokeletes ajka van... botox, hialuronsavas feltoltest hasznalnak az ilyenek tobbsege

2017. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huuh köszönöm szépen. ...most megnyugodtam :)))
2017. okt. 9. 14:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az arcod minimálisan fog változni, felnőttesebb lesz. De konkrétan a szád nem fog változni. Maximum nagyon minimális mértékben. De idősebb korodban már bevállalhatsz te is esetleg egy ajak feltöltést. Szerintem ezzel semmi probléma nincs, ha valaki természetesre csináltatja az ajkait. Viszont drága és ha jól tudom pár havonta meg kell ismételni. De optikailag sminkkel is javíthatsz majd rajta.
2017. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Optikailabb azért "nagyobb" lesz az ajka. A kislánynak még fog felnőttösödni (?) a feje, azaz megvékonyodik/megnyúlik, és így a szája is kicsit teltebbnek is fog tűnni.

Hallottam, hogy orrplasztika után azt mondták, hogy nagyobbnak tűnik/lett az ajkuk. Na vajon miért? :)

Amúgy szerintem ne félj, 80-90% fogsz sminkelni kedves kérdező, és azzal az ajkaidon megint csak tudsz majd csalni OPTIKAILAG.

2017. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszsonom
2017. okt. 12. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Csücsöríts. 1-2 év alatt beáll a szád a formára. Nem vicc. Ahogy görnyedten ülsz, arra is beáll a hátad.
2018. febr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!