Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki "kiélem magam" címszó alatt fiatalon össze vissza csajozik, az később megváltozik?

Figyelt kérdés
Egy csomó pasi ismerősöm mondta, hogy "ugyan most megcsalja a barátnőit, de ez csak azért van, mert ki akarja élni magát, hogy a feleségét majd ne csalja meg". Én annyira nem hiszem, ti mit gondoltok?
2014. nov. 20. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Aki csalja a másikat, az nem kiéli magát, szimplán emberileg egy nagy nulla. Mindig a szandál-zokni típusú embereket hívják lúzernek, de igazából ezek az igazi lúzerek. Még saját értékrendjük sincs.
2014. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez nem igazán helyes, de ki hogy érzi. A "kiélem magam" címen való megcsalás azért eléggé savanyú dolog számomra. Ha nekem ilyet mondana a barátom én menten kidobnám.

Amúgy meg ezt a megcsalás témát 12-16 éves kor között kell tisztázni vagy nem biztos, hogy házasságra lépéskor sem történik ilyesfajta "kiélem magam".


Anna Stella

2014. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, bár nem tudom, talán később csak jobban fogja titkolni. Amúgy meg az vajon lehetséges, hogy a sok nőszemély, akinek elvben normális, hűséges, átlagos pasi kell, az később tényleg nem a nagydumás kanokra fog figyelni?
2014. nov. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom itt védeni a nőket, mert rájöttem, hogy köztük is sok sunyi van, de szerintem megcsalásban azért vezetnek a pasik. Sajnos nem tudom a kérdésedre a választ.
2014. nov. 20. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha túlzásba viszi a kiélést, akkor előbb-utóbb kiég.
2014. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, aki ilyen, az nem változik. Az egy dolog, hogy egy embernek általában több kapcsolata van, mielőtt megállapodik. De nem mindegy, hogy van pár kapcsolata, vagy össze vissza kefél mindenkivel, és megcsalja a barátnőit.
2014. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én soha sem értettem ez a kiélés dolgot.

Miért kell össze vissza kefélni, amikor ugyanazt, sőt talán többet megkap az ember egyetlen nőtől/férfitól mint amit többtől kapott meg.

Sőt, erkölcsileg kifogásolhatatlan, ha az épp aktuális barátnőjét/barátját szexeli csak valaki. Ellentétben a másik esettel.

Ráadásul ez sem kifogás a megcsalásra semmiképp.

2014. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az ilyen embereknél nagy általánosságban mi a helyzet, én csak a barátomból tudok kiindulni. Az ő elmondása szerint kb 20 éves koráig nem érdekelték a komoly kapcsolatok, sok szexkapcsolata volt, csak játszott a lányokkal. Viszont egy idő után úgy érezte, hogy már tényleg akar stabilabb dolgot is, érzelmileg is akar kötődni valakihez, ekkor összejött egy csajjal, akivel hosszabb ideig voltak együtt és őt sosem csalta meg. Utána szétmentek a csaj miatt és utána ismert meg engem. Én látom rajta, hogy tényleg komolyan gondolja és nem csalna meg senkivel. Néha szóba jönnek ezek a múltbéli dolgok és akkor mindig mondja, hogy nem örülne, ha az ő jövőbeli lányának olyan pasival lenne dolga, mint amilyen ő volt, szóval szerintem megbánta. :) Azt nem mondom, hogy minden ilyen pasi megváltozik, de a barátom úgy néz ki szerencsére igen. :) 20/L
2014. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolső, ez egy szép történet. Szóval van még remény. :)
2014. nov. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!