Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére lett festve a hajam...

Szőkére lett festve a hajam de rájöttem, hogy nem áll jól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Befestetném barnára csak ugye lekopik...

2017. okt. 8. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kopik le, én is világos szőkére festettem otthon, aztán mikor meguntam pár hónap után, visszafestettem az eredeti sötétbarnára. A barátnőim csodálkoztak, azt hitték "visszahozta" a színét a fordrász.. :D
2017. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy valamikor a szőke ledobja a barna hajfestéket, én most pont ebben a cipőben járok, de nem mindenkinél van ez így.

Az biztos, hogy most rögtön ne festesd be barnára, mert ugye a túl gyakori festés nem tesz jót a hajnak, én azért várnék legalább 2-3 hetet, de inkább egy hónapot, utána jöhet a festés. Max. ha ledobja a festéket, akkor befesteted több alkalommal, amíg benne nem marad, de ezt ne úgy képzeld, hogy egy hajmosással ki is jön a szín, mert nem, ahhoz is hetek kellenek.


Egyébként lehet jól áll a szőke, csak még szokatlan, nem? :)


24N

2017. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elő kell pigmentálni, akkor nem kopik le. Nyugodtan festesd vissza
2017. okt. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!