Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 eves fekete haju fiu barna...

17 eves fekete haju fiu barna melirrel?

Figyelt kérdés
Mennyire neznek ki hulyen
2017. okt. 8. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a hajfestès maradjon a lànyokè! Tűnj ki inkább az izmaiddal!;)
2017. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, jól állna-e, hisz nem is láttalak sosem, de be fognak szólni. Ez persze ne érdekeljen, ha festetni akarod, festesd :) Az én párom is hajat festett első körben (aztán fokozta), izmokat még most, harmincasként sem akar, majd talán egyszer, nagyon szolidan. Sokfélék a fiúk is, nem tudom, mit nehéz ezen megérteni.

A világ számos kultúrájában festik magukat a férfiak (vőlegények még itt is, hasznos), a magassarkú is férfiviselet volt eredetileg...etc. Ne legyünk már ilyen merevek.

2017. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szín kombináció, szerintem nem nyerő, se férfiaknál sem nőknél. De valóban, ne festesd inkább a hajad férfiként. Az nem jön be a nőknek. Max, ha valaki rocker és feketére festi az még okés, vagy ha ősz. De inkább ne mérgezd magad feleslegesen a festéssel.
2017. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ne érdekeljen mások véleménye! Szeretnéd? Próbáld ki! Majd meglátod, hogy neked mennyire tetszik és hogyan akarsz rajta lésőbb változtatni, ha nem ideális neked.;)

De ha a saját elképzelésem is érdekel, én valami sötétebb vöröset választanék hozzá, de talán azért, mert nekem a vörös hajszín tetszik a legjobban.

-f/21, aki festi a haját...


ui: A lányoknak(és/vagy fiúknak?) a személyisége tetszen már meg ne a külseje. Maradiak...-.-"

2017. okt. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 , ezzel a saját butaságodat fejezted ki. Ki momdta, hogy nekünk a másik ember külseje az elsődleges szempont? Ennyi erővel akkor a kérdező is miért kérdezi meg, mindegy milyen a haja, a belső a fontos. Ennyi erővel minden mindegy, te se fesd a hajad, mert nem az a fontos, ne csak a külsőd legyen már a lényeg.


Ezenkívül a kérdező gondolok maga sem biztos abban, szeretné-e, ezért kèrt véleményt, mi pedig leírtuk.


Ui.: Tudod te , mit jelent a maradi szó?

2017. okt. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!