Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozó lenne száraz...

Milyen alapozó lenne száraz bőrre jó? Dmből?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
20%

Száraz bőrre nem kemikáliát, főleg nem alapozót kéne használnod, hanem napi minimum 2 liter vizet kéne elfogyasztanod, megfelelő mennyiségű olajat kéne bevinned a szervezetedbe.

Maximum olyan krémmel lehetne bekenni az arcod, ami nem tartalmaz káros összetevőket.

2017. okt. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy nem válaszoltad meg a kérdésem .....
2017. okt. 11. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
ui.: De akkor kezdjük az elején, miért is száraz a bőröd?
2017. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Tudomabyosan BIZONYITOTT kedves elottem valaszolo, hogy nem mindenkinek kell napi 2 liter VIZET bevinnie. Illetve az is, hogy a napi 1,5-2 liter viz minden elfogyasztott dologbol kell, hogy osszealljon. Valoszinu, hogy a kerdezo nem visz be eleg asvanyi anyagot, ami megkotne a vizet a boreben. Vagy forro vizzel mossa az arcat, vagy tul sokat hamlasztja a boret, vagy rossz tonikot-arclemosot hasznal, vagy nagyon szaraz es meleg helysegben tartozkodik. Ennek a problemanak ezer oka lehet. En azt javaslom, igy latatlanba, hogy

-reggel jeghideg vizzel moss arcot

-utana kend be Nivea vagy Garnier direkt alapozo ala valo kremmel

-most telen hasznalj olajos alapozot, ne olajmenteset

-hetente csak 1x borradirozz (nekem a himalaya herbals dios arcradirja jott be)

-ne hasznalj tonikot, csak micellas vizet

-ha szolariumozol, az arcodat ne barnitsd

Ha ezeket betartod, szerintem hasznalni fog.

Az en borom vegyes mostmar, de en is sokat kuzdottem a szaraz/vizhianyos arcborommel, ami mostmar csak a szem korul es az orcakom erint. Nekem ez segiteni szokott.

Amugy egy jo alapozo nyaron a naptol ved, telen pedig megovja a borod a fagytol...

2017. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasgasd a krémmániát, ott szerintem elég válasz van a termékekrol. Kábé mindenrol ami a drogériákban kapható. Nézz utána milyen márkájú sminkek vannak pontosan a dm-ben, és célirányosan keress rá a neten. Google a barátod :)
2017. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 2 válaszolónak :)

Sajnos hiánybetegségem van emiatt száraz a bőröm.

2017. okt. 14. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!