Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engedjem a 9 éves fiamat...

Engedjem a 9 éves fiamat borotválkozni?

Figyelt kérdés
Most lesz 9 éves, és az apja szőrös génjeit örökölte. Sötétbarna az arcszőrzete. A bajuszán, az állán és a füle mellett elég sok van neki, és máshol pedig pihés. Megkért hogy hagy borotválja le. Szerintem is le kellene de túl fiatalnak tartom hozzá.

2017. okt. 12. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy engedd meg, nehogy emiatt csökkenjen az önbizalma. Szerintem ennyi idősen már van annyira ügyes, hogy ne vágja meg magát (legalábbis én is kb. ennyi idősen kezdtem el a lábam borotválni, és egyszer se vágtam meg magam), vagy ha mégse, akkor borotváld le neki Te, vagy az apja.
2017. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

"Szerintem is le kellene de túl fiatalnak tartom hozzá."


Én sosem fogom megérteni a női logikát...

2017. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Legyél ott vagy elektromos borotva
2017. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%

Gáz lesz ha kilenc évesen nekikezd borotválkozni 12-3 éves korára nagyon megerősödik és még roszabb lesz abban az időben.

Hagyja fent ne borotválokozzon , de hogy lehet egy 9éves gyerek szőrös.

2017. okt. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki, mert halálra fogják szop@tni a suliba emiatt.
2017. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
9 évesen akkor sem normális,ha az apja szőrös típus. Amit leírsz,az tipikus hormonális szőrösödés,valami nem stimmel. Labor,gyerekorvos és nem annyiban hagyni. Ekkora gyereknek max szőke pihéi lehetnek. Írom ezt eü dolgozóként.El ne kezdd borotválni mielőtt kiderül,mi a helyzet. Hatodikban szakállas lesz? Ha el kell távolítani,akkor arcgyanta.
2017. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Férfi arcot NEM LEHET gyantázni.

Na ezért tart itt az egészségügy.

2017. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak pedig szőrös gyerekek. Volt a sulinkban annak idején egy görög gyerek, már 11-12 évesen már kezdett nőni a bajsza. Cikizték is emiatt szerencsétlent. 14 éves korára már szakálla is kezdett kialakulni. Ő nem borotválta, nem csinált vele semmit. Az is lehet, hogy csinálta volna, csak mondjuk a szülei nem engedték, ki tudja.

A pakisztáni meg arabféléknél is elég hamar kialakul a szőrzet. Pár éves gyereknél láttam többször, hogy tök szőrös volt a karja, lába. A szemöldöke is jó vastag, majdnem összeért.

2017. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#6 Az arcot nem gyantázunk.


Amúgy nyugodtan borotválhat, csak óvatosan!

2017. okt. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
90%
Mi a fasz!? Egy 9 éves gyerek nem szoros...
2017. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!