Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A 10éves lányom nekem állt,...

A 10éves lányom nekem állt, hogy szőrteleníthet-e engedjem neki?

Figyelt kérdés
Szegény tényleg szőrös alkat de fiatalnak találom még hozzá, a lábát, hónalját és a karját akarja szőrteleníteni.

2017. máj. 13. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha ennyire zavarja, kellemetlenül érzi magát, akkor engedd neki. nincs semmi akkor, ha csak 10 éves...

én is viszonylag korán elkezdtem, mert hihetetlenül zavart. nem mertem felemelni a karom, rövidnadrágot hordani...

2017. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp! Nekem is engedték 10 évesen,mert szőrösebb voltam mint a fiúk és ciki volt. 14l
2017. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki. En ennyi idosen beoltozve jartam nyaron 40 fokban, aztan amikor elajultam a melegtol, akkor hirtelen mar szortelenithettem... nagyon zavart, nem mertem "levetkozni". Sajnos suru, sotet, fekete szorzetem van.
2017. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki
2017. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer úgyis el kell kezdeni, mivel lesz másabb x év múlva, mint most? Tényleg kis fiatalka még, de csak magamból kiindulva, úgyse fog addig nyugodni, amíg le nem szedi, és ha nagyon akarja, meg fogja oldani az engedélyed nélkül is.
2017. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki. Serdülőkorban csőstül jönnek a problémák. Anyám sajnos mindentől igyekezett tiltani, sose tudtam semmivel hozzá fordulni.
2017. máj. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
A karját nem biztos,hogy engedném neki,de a többi helyet simán.
2017. máj. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!