Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gáz? Ha nem szeretném leborotv...

Gáz? Ha nem szeretném leborotválni a hónaljam?

Figyelt kérdés

Nyáron heti kétszer borotváltam. Most hogy hűvösebb van egy héten egyszer borotválom. Nos ma kellene leborotváljam ,de annyira megtetszett hogy hogy már több centis, hogy gondba vagyok vele, hogy szeddjem-e le.

L



2017. okt. 14. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igen
2017. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi tetszett meg benne...?
2017. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Hol vagy még szőrös? Elvben a hónalj és fanszőrzet rendben van anatómiailag nőknél. De a jelen normák szerint gáz 2 kutyával a hónod alatt lenni. Bár most divatja lett nyáron, ki is halt ;-)
2017. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy tetszik, egyáltalán nem. Nehéz elmagyarázni.

Azt élvezem benne hogy egy nap alatt kb. mennyit nő, ja és nem dzsungel, csak 1, 5 cm kb.

2017. okt. 14. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gáz? Az a természetes állapota, csak manapság vált divattá mindent lecsupaszítani.
2017. okt. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta már leborotváltam 😊
2017. okt. 15. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Nem vagyok a híve a minden legyen vsupasz teljesen dolognak és jómagam se epilálom minden részem 0-24- be minden nap de a hónaljamat mindig. De ez az én véleményem, ha neked tetszik vagy így jó, szard le ki mit mond. Régen úgyis mindenkinek szőrös volt. Én az izzadás miatt is jobban szeretem csupaszon.
2017. okt. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!