Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrász által festett középbar...

Fodrász által festett középbarna fekete szint eredményezett. Mivel lehet fakítani?

Figyelt kérdés
El mentem fodrászhoz (mert ugye ő szakember) világosbarna ombre hajjal ami alul szökés volt. Kértem, hogy mostmár egy színűre fesse. Kiválasztottam egy szép 4-es középbarnát, mikor lemosta a hajam egyenletes fekete volt. Van valakinek ötlete mivel lehet ezt kivilagositani leszivatáson kívül? Nagyon rosszul áll a fekete. :(
2017. okt. 15. 08:10
 1/1 anonim válasza:
Szívatás nélkül, nem egyik napról a másikra de a c vitaminos pakolással tényleg lehet fakítani rajta. Én egy hónapja csinálom és az évekig nagyon sötét barnára festett hajam kezd már középbarna lenni, hogy végre rámehessek másik festékkel :D nálam elég lassan ment, de ha friss festés talán gyorsabban kopik.
2017. okt. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!