Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arclemoso tonikot...

Milyen arclemoso tonikot vegyek, zsirosodo, miteszeres borre - foleg az orromon?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Kremmaniat ajanlom a figyelmedbe! Es szerintem ne tonikot vegyel... engem csak szaritottak. Van a himalayanak egy kulon miteszeres borre valo kreme, probald ki szerintem, nekem sokat hatott... illetve ilyen holttengeri baleas arcpakolas. A bioderm termekek is szuperek, bar kicsit draga, 4k volt nekem gyogyszertarban
2017. okt. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszu. himalaya szimpatikus marka.... betudnad legszi linkelni konlretan melyikre gondolsz
2017. okt. 15. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Purifying neem mask (?) azt hiszem. Ha kremmania keresojebe beirod, hogy pórus, akkor ki fogja hozni a toposok kozott. Ilyen feher szinu a boritasa, kupakja meg sotetzold
2017. okt. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi meg van
2017. okt. 15. 13:34
 5/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Az arclemosó meg a tonik két külön dolog. Arclemosó kell, tonik nem annyira.

Az arclemosó legyen alig habzó, nem szárító, nekem a Baleás lemosó a sima érzékeny bőrre való jó.

2017. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

1.) Ne egyél tejterméket, ha sok miteszered van. Legalább is mértékkel. Ez a tej már nem a régi tej. Ipari! Műkaján élő szarvasmarha!

2.) Ne használj arclemosót, tonikot és egyéb gyári műanyagot, vackot! Olyan ez mint a bolti vízizű gyümölcs.

3.) Házi (kézműves) szappanos, tiszta vízzel moss arcot!

4.) Ha száraz, vagy egyéb bőr problémád van, saját friss pisiddel mosd meg a bőröd. A bőrt regenerálja, a vese rendeteg hasznos dolgot is átereszt! Nem vicc és nem undorító! Persze erről a nők nem beszélnek... :-)

5.) Házi tejfel, házitejből aludttej kend be a bőrfelületet. Bőrregeneráló.

A zsír a bőröd felszínére nem jut ki, mert a pórusaid a sok retek gyári kence eltömi. Ott begyullad stb... A bőrt mosni kell tisztavízzel!

6.) Ha fagyási sérülésed van és rettentően viszket, kend be citrom lével. Nem kell sok rá. Nagyon jó!

7.) A bőröd vérkeringését frissíti, ha néha sósborszesszel bekened! Alkoholtartalmú, nem meginni kell bedörzsölni. Szembe, nemi szervre nekerüljön. Csíp!

8.) A bőr véráramát javítsd rendszeres masszírozással!Tetőtől talpig!

Remek bőröd lesz!

2017. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!