Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném sminkelni magam de...

Szeretném sminkelni magam de sajnos nagyon zsírosodik a bőröm. HA rátalálok végre a megfelelő készítményekre, használhatok sminket vagy zsíros bőr esetén inkább ne kínozzam ezzel az arcbőröm? 33/N

Figyelt kérdés
2017. okt. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Persze, sminkeld magad. A zsíros arcbőr azt jelenti, hogy többnyire csak hulladékkal táplálkozol. Ha elkezdesz mindennap CSAK vizet inni (jó néha, ha elmész szórakozni, akkor persze alkohol belefér), leteszed a cigit, ha esetleg cigizel és sok-sok gyümölcsöt, zöldséget, fehér húsokat, akkor 3-4 hónap és sokkal jobb lesz a bőröd. Hát .. meg úgy mindened.
2017. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amit az egyes írt, az baromság.

Nem ettől függ.

Mindenféle bőrtípus létezik. Általában a sötétebb hajúak zsírosabb bőrűek, a világos hajúak, világos bőrűek, száraz bőrűek. Ez genetika.

Nyugodtan lehet sminkelni, csak ne használj olajos alapozót. Pl. egy kompakt alapozó sokkal jobb.

Lehet használni sminkalapot, ami segít tartósabbá tenni a sminket. De azért a szemedről gondolom nem folyna le. Az arcodon a problémásabb részeket meg át lehet törölni napközben, hogy ne legyen fényes.

2017. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem durván zsíros bőröm van. Direkt zsíros bőrre való BB krémet, púdereket veszek, de ugyanúgy egy-másfél óra után annyi nekik. Ha kombinálom a kettőt akkor is, ha mattító krémet kenek alájuk, akkor is. A szememről is lefolyik mindenfajta szemhéjfesték. Én már feladtam.
2017. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nincs zsíros bőröm, de nyáron eléggé fénylik, pattanásos.

Bőrápolással kellene kezdeni. Bőrradír nagyon jó szerintem. Most a kémiai hámlasztást akarom kipróbálni. Arckrémekből is van zsíros bőrre való.

Az alapozó. Nekem az a bajom, hogyha nem hidratálom előtte, hót zither hogy hámlik. Ha sebes vagy valami, herpesz, rajta hagyom vastagon és leszárítja. Nem kellenek drága krémek. Pedig nem száraz a bőröm, inkább vegyes, itt-ott fénylik. Na már most, akkor a te bőröd se fog átfényesedni szerintem, hanem azt is szárítja. Plusz púder, ha tényleg annyira vészes lenne. Estee Lauder (ez fennmarad estig) vagy L'Oréal alapozót használok. De bárhol van kifejezettem mattító alapozó, púder. Nekem csomó félig használt alapozóm van, szóval elsőre biztos lesznek fennakadások. Nekem a színnel volt, néztem ki párszor bazári majomnak, főleg a barátnőmével..

A szemfestéknek nem kellene lefolyni. A pillák, szemhéj nem zsírosodik. A minőséggel lehetnek gondok.

A táplálkozás sem mindegy, nagyon nem. Jól mondják + ARCTISZTÍTÁS

2017. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!