Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen időközönként mentek?

Ti milyen időközönként mentek?

Figyelt kérdés

Fodrászhoz, körmöshöz, kozmetikushoz?


A fodrászom azt mondta elég ilyen 2 havonta menni. Mulkor festésért 5000 re fizettem.


A többi helyem még nem igazán voltam.


Igazából körmöshöz csak manikűrre meg néha gél lakkra mennék.

Kozmetikushoz meg arctisztítasra.


Ezekre érdemes havonta menni?


Amúgy kb mennyit fizettek ilyenre?



2017. okt. 20. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadnak megcsinálod a hajfestést nem nehéz, csak festék árát kell megvenned.
2017. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukám magának festi a haját.

Műkörmöshöz 4-5 hetente megy.

Kozmetikushoz a szempilláját havonta csinálják.

2017. okt. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fodrászhoz 3-4 havonta járok. De én csak vágatni szoktam belőle, mert magamnak festem otthon, szintén 2 havonta kb.

Kozmetikusnál csak 2x voltam életemben még kamaszként, már nagyon rég volt.

A gél lakkot magamnak csinálom itthon. De ritkán, évente néhányszor csak, mert annyira nem érdekel a téma.

A körmömet magamnak vágom ollóval. A körömágy részt leszarom, hogy hogy néz ki, nem néz ki rosszul így sem, hogy nincs kivágva, visszatologatva a bőr. Néhányszor voltam életemben manikűrösnél, soha többet nem megyek megfogadtam, mert az a szerszám, amit használnak arra, hogy visszatolják a körömágybőrt, mindig megsértette a körömágyamat, és utána hosszú hónapokig göcsörtösen nőtt a körmöm.

2017. okt. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fodrász: 4 hetente (vörös a hajam, az sajnos nem csak nő, hanem kopik, fakul is), 13000 forintot fizetek (festést-mosás-szárítás)

Manikűrös (körmös a lovakat ápolja...): 2 hetente, géllakkoztatok, 4500-at fizetek

Kozmetikus: 3 hetente, gyantáztatok, befestetem a szemöldökömet, feltöltetem a szempilláimat, 10.000 forintot fizetek kereket.


Igazából itt attól függ, hogy te milyen gyakran szeretnél menni. Az egyik barátnőmnek a 4 hetes lenövés alig látszik a körmén, nekem már 2 hét után nem tetszik... Szintén igaz ez a hajra, hogy milyen gyorsan nő, valamint, hogy festeted-e, ha igen, milyenre, stbstb.

2017. okt. 22. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!