Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a jobb kapszula?...

Nagyipapi kérdése:

Melyik a jobb kapszula? Hajhullásra keresek megoldást. Fodrász a revalid kapszula szedését javasolta. A patikus a Biovanne plus kapszulát dícsérte. Melyik jobb vagy más javaslat lenne?

Figyelt kérdés
hajhullás. kapszula
2017. okt. 27. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve a férjem elkezdett kopaszodni, iszonyúan hullott a haja. Én is körbeérdeklődtem mindenhol. Természezesen a méregdrága kapszulát ajánlották. Itt írta nekem valaki hogy ne a nevet fizessem meg. Ajálnotta valaki a dm sajátmárkás vitaminját. A das Gesunde Haar -t. Nagyon sokat segített a férjemnek. Most az enyém hullik iszonyúan és 2 hete szedem úgy érzem megállt. Ez egy olcsó nem felkapott de jó kapszula. Bátran ajánlom.
2017. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ösztrogén (Férfiak DHT okozta kopaszodására pedig progeszteron) hormon a hatásos. Sajnos ahogy öregszünk, fokozódnak a hormonhiányos jelenségek.
2017. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász
2017. okt. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a revalidot szedem már több mint 1 hónapja, és azóta nem hullik annyira.
2017. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!