Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi hónalj borotválás?

Férfi hónalj borotválás?

Figyelt kérdés
Járok edzőterembe és látom, hogy a férfiak nagy részének csupasz a hónalja. Ez most valami új divat már megint, mint a csupaszkuki volt pár éve? Biztosan régimódi vagyok, de nem értem az ilyeneket.

2017. okt. 27. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen, elég szégyenteljes,és büdös a csapzott hónaljkutya. Mondjuk,hogy divat. Sőt, a fogmosás is az lett :D
2017. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát én sem bundás párti vagyok


Megmaradt bennem amit még általános iskolásként mondott nekünk a biosz tanár

" Mindegy hogy csupasz vagy szőrös a hónalj, mindkettő tud igénytelen és ápolt is lenni, a lényeg hogy ne legyél kellemetlen szagú"

Nyilván a szőröset nem arra értette hogy már a bokádig ér

2017. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is tudom, de elég fura. Az emberhez hozzátartozik a szőr is, meg erőlködésnél az izzadság is.


De jó üzlet divatbahozni azt, ami fogyasztással jár.


Ázsiában néhány éve az volt az új divat, hogy színes szőrpamacsokat ragasztottak a hónuk alá a nők. Mostanában műszempillákat ragasztanak az orrukba.

2017. okt. 28. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze,lehet példálozni az ázsiaiakkal, de mondd: Dolgoztál te már ázsiaival? Én dolgoztam már kínaiakkal, rettentő undorító szokásaik vannak,és pedig ezek Európai értelemben középvezetői szinten vannak (amúgy kiküldetésben Magyarországon,de egyszerűen nem tudnak kultúrálódni)
2017. okt. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!