Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idősen szőrtelenítettet...

Mennyi idősen szőrtelenítettetek először lányok?

Figyelt kérdés

Lábat, hónaljat és puncit mikor gondoltátok hogy kezditek szőrteleníteni és miért?

És milyen kinézetű a mostani?

Köszönöm.



2017. okt. 7. 05:16
 1/10 anonim ***** válasza:
24 évesen.
2017. okt. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Láb, hónalj 13, 14, punci 16.
2017. okt. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Semennyi, nem követem a divatot, mert fontosabb az egészségem.
2017. okt. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

12-13 évesen a hónaljam, 14 évesen a lábam, 18 évesen az intim területeket.

Minden csupasz, nekem így esztétikus.

2017. okt. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Láb + hónalj - 8 évesen.

Talán magyarázatra szorul, hogy ilyen korán kezdtem, de nagyon korán értem, így a szőröm is hamarabb kezdett el növekedni.

Amíg az összes lány osztálytársamnak teljesen csupasz volt a lába, az enyém már tele volt sötét színű szőrszálakkal, rengetegszer ki is csúfoltak, így nem várhatóan tovább.

Intim területen sokáig csak ollóval vágtam, illetve a bikinivonalnál igazítottam rajta borotvával.

Teljesen csupaszra 18 éves koromtól csináltam meg.

Nyáron így sokkal kényelmesebben éreztem magam, pláne a fürdőruhaszezonban.

Télen jobb, ha van ott egy kis szőr, mert így nem fázol fel olyan könnyen és van, ami melegítse azt a területet.

2017. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
* nem várhattam tovább
2017. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Mivel én már kisgyerekkorban is táncoltam,elég korán el kellett kezdeni a szőrtelenítést,mivel az előző válaszolóhoz hasonlóan én is koránérő, ráadásul szőrös típus vagyok.A lábamat 10 évesen, akkor még anya segítségével,minden fellépés előtt le kellett krémezni,mert fekete ,hosszú szőrszálak éktelenkedtek rajta.Hónaljat ezzel egyidőben szintén.Az intim szőrzetemtől 12 évesen szabadultam meg először.
2017. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Én 7 éves voltam. A szüleimtől sajnos a szőrösségemet is örököltem. Ezért már 7 évesen szőrös volt a hónaljam a lábam és a karom is. De annyira mint más lányoknak felnőtt korukra. Nekem erős és sötét szálak voltak már akkor is. és ezért sokan csúfoltak. És ezért az iskolát már borotválkozva kezdtem.
2017. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
11 évesen. Szőrös tipus vagyok,akkor már dús, fekete szőr volt a lábamon.Suliban sokat cikiztek miatta. Egyedül voltam otthon, szülők munkában és leborotváltam magamról szó szerint minden szőrt.
2017. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Láb: szerencsére nekem nem kell, mert sima lábam van, plusz szőke a hajam, ezért se látszik

Hónalj: 12 évesen, leginkább azért, mert zavart

Ott lent: csak a bikinivonalamat szokta a kozmetikus, de csak nyáron, télen felesleges pénz kidobás 13,5/l

2018. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!