Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép hosszu lesz a kicsengetés...

Szép hosszu lesz a kicsengetésre a hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Most 10 vagyok és 11be végzek addig van még több mint 1 évem szinte 2. a hajam leért szinte a mellem ajáig de mivel nagyon megvolt törvel és csunya volt muszáj volt megszabaduljak a töredezett végektől hiába fizettem rá havi 50 lejeket.Most épphogy nem éri a vállam olyan rövidre lelett vágatval sőt elől még rövidebb összevisszavan vágatval nagyon nagyon csunya kiengedvel nem is hagynám .De ugy nagyábbol a töredezés kivan vágatval még nagyon pici maradt.Használok ricinus olajat ahogy észrevettem elég gyorsan nől a hajam.Most fogok venni bándi sampont és szeszt azzal fogom kezelni a hajam. nemfogom sem hajszárittoval szárittani és a hajvasalot is eldobtam max nagyon egy héten 1-2 mikor olyan alkalom van begöndörittem de azelött is hővédő srayt fogok használni. Szerintetek még mit tegyek hogy kicsengetésre szép hosszu legyen a hajam és ne legyen megtörtvel (annyira).
2017. okt. 28. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Milyen kicsengetesre? Xd oszi szunet vegere?

Amugy hirtelen ugysem fog megnoni a hajad. Turelem es ido kell hozza. Ha szerencses vagy havi 4-5 cm-t is nohet a hajad ricinusolajjal. Sajnos nalam nem tett nagy valtozast az olaj, pedig heti 1-2szer fent volt a hajamon

2017. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kicsengetés az az hogy kijártuk a sulit :) ballagás csak , erdélyben kicsengetés:)
2017. okt. 29. 14:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa, bocsi :D

Hát, addig ha szépen ápolod a hajad tuti nőni fog jó pár cm-t.

Próbáld meg nem festeni, szőkíteni és ilyen megviselőbb szerek alá vonni a hajad.

Ricinusolaj heti egyszer-kétszer.

Használj hajregeneráló balzsamot, hogy ne töredezzen le.

Meeg ha látod hogy le van törve pár cm akkor menj fodrászhoz és vágasd le, gyorsabban fog nőni.

2017. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom! És ha bándi sampont meg hajszeszt hasznalok azos sokat segitene?
2017. okt. 29. 16:21
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ha erre gondolsz, akkor vélemények alapján elég haszontalan.

Hajhullással ha lenne gondod, akkor inkább egészséges étrendet ajánlok, sok vízt, és próbálj ne stresszelni.

Hajregenáló balzsamnak meg ez szerintem tökéletes lenne: [link]

2017. okt. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nemis kaptam a DMben szoval nem bánom h nem vettem. Szoval amugy még annyit akarok kérdezni h most a hajam kb 35-40 között van.Mig leér 55 CM az nagyon sok idő? Azt is mondták nekem h kell 5 év is..tényleg olyan sokba telne :/? [link]
2017. okt. 30. 19:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Pont most néztem vissza a képeimet, 2016 januárjában 30-35 cm hosszúságú volt a hajam az ábra alapján, amit küldtél. Mostanra nőtt meg 55 és 60 cm közötti hosszúságúra. Majdnem két év alatt úgy nőtt ennyit, hogy közben egyszer-egyszer vágattam a végéből picit, mert töredezni kezdett. Amit én tudok javasolni, hogy a hajszárítót tényleg hanyagold, én szinte mindig hagyom, hogy magától száradjon meg. Vasalni vasalom, de azt is egyszer, maximum kétszer egy héten. Festem is, ráadásul nagyon vastag szálú és göndör hajam van, ezért beszereztem egy tégelyt a serical latte tejproteines hajpakolásból, ettől puhább és könnyebben kezelhető lett a hajam, ha be tudod szerezni csak ajánlani tudom. Fésülködni a tangle teezer egyik hajkeféjével szoktam. Az egyik barátnőm tanácsára mindig előredőlve, alulról felfelé kezdem el kibontani a hajam, mert így ha csomós valahol a tövénél nem húzom végig a csomót a hajamban, hogy roncsolódjon a hajszálak szerkezete. Szerintem ha ilyen apróságokra figyelsz, sokat segít, hogy ne töredezzen a hajad, így nem kell majd időközben vágatni és simán megnőhet szép hosszúra, mire ballagsz :)
2017. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
átlagosan kb 1-1,5, max 2 centit nő a haj havonta, úgyhogy még a legkevesebb értékkel számolva is kicsit több mint 1 év lenne mire 15 centit nő. ha megfelelően ápolod és csak nagyon ritkán teszed ki hőnek akár többet is nőhet:) de emiatt szerintem ne aggódj ennyire, a lényeg hogy egészséges legyen.
2017. nov. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10.cmt simán fog nőni addig maximum 15.... Többet azért ne remélj.
2017. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat már 2 hete h hajszárittot hajvasalot nem használok nagyon jo a hajam ,puha.Még van benne töredezés de ennél rövidebbre eggyáltalán nem akartam nem mentem bele azért ne nézzek ki ugy mint egy támadomenyét.Nagy gond az ?
2017. nov. 2. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!