Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez tényleg igaz? 😱...

Ez tényleg igaz? 😱 aki kipróbálta annak bevallt? Link (Magic hair kapszula)

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 28. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be
2017. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tök kamunak tűnik... Facebookon is vannak róla képek azokon főleg annak tűnik...
2017. okt. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kamumarketing. Egyszer beküldtem csak kiváncsiságból nekik egy képet magamról is (egyik képen pici vállig érő hajam, másikon derékig érő póthaj) mondtam h másfél hónap eredménye, kicsit hitetlenkedtek majd mondtam, hogy csak póthaj. Letiltottak. Majd kirakták a képem :D Barátnőm face-n néztük. Nagyon nyomik, főleg ennyi pénzt kérni érte....
2017. nov. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz hajvitamin. Ha megnézed, hogy mi van benne és ha tudod milyen vitaminok segítik a hajat, akkor végül is benne van minden, de ennyit tényleg nem ér meg szerintem sem. Én próbáltam ezt is, meg egy olcsóbb kategóriás hajvitamint is, és az olcsóbb talán még jobb is volt :)
2018. jan. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. Mért nem jelentetted fel őket. Ne rakják ki a képedet csak úgy.
2019. febr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!