Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás az ánusz körül?

Borotválkozás az ánusz körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tiszálkodási okok miatt szeretném leborotválni az ott lévő szőrzetet, mert már kicsit zavar a megléte.

Azt szeretném lényegében kérdezni, hogy hogyan érdemes neki látni, mivel hátulra nem sokat lát az ember, borotvával vagy inkább a szőrtelenítőkrémmel érdemesebb hozzá látni?

Válaszokat előre is köszönöm!


19/F



2017. okt. 29. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Borotva
2017. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Jelentettem 😊
2017. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szőrtelenítő krém. Csak felkenem, várok 10 percet, aztán lemosom. Nem marad egyetlen szőrszál sem, nem lesz kipirosodva a bőr a borotvától, nem tudod megvágni magad. Tök kényelmes megoldás.
2017. okt. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
mit jelentesz te? látod nem törölték:D
2017. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért kell egy telljesen normális kérdést jelenteni...


Köszönöm, a pozitív hozzászólást, valószínű akkor a krém lesz.


Egyébként a krém mennyire tartós? Milyen időközönként kell újra használni? Tudom hogy ez egyén függő de aazért mégis mire számítsak?

2017. okt. 30. 07:39
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Miért kell jelenteni?

Azért mert rosz kategóriában volt. Mindhogy mrgköszönd inkább jól lepontozol.

2017. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
jól van önkéntes rendőrke!
2017. okt. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!