Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen sampont használtok?

Ti milyen sampont használtok?

Figyelt kérdés

Főként lányok válasza érdekelne. 😊

Milyen sampont használtok, mennirr vagytok megelégedve vele?

Ha tudtok linkeljetek róla képet!

És kort irjatok, előre köszii! 😘



#link #sampon #nő #lány #Inkábblágyokválaszoljanakmertezlányoskérdés
2017. okt. 30. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezt:

[link]

De váltani fogok, mert ősz eleje óta csak összeáll tőle a hajam, és ugyanúgy kétnaponta moshatom a zsíros hajamat.

21 vagyok.

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van 1-2 kedvencem, azokat szoktam váltogatni.


1. [link]

Ennek az illatát imádom, nagyon selymes és puha lesz tőle a hajam.


2. [link]

Ezt is nagyon szeretem, nekem kicsit dúsítja is a hajam, az illata is nagyon tetszik és ezután is puha lesz a hajam.


3. [link]

Régen mindig ezt használtam, akkor nagyon szerettem, aztán megszokta a fejbőröm, de nagyon jó samponnak tartom.


4. [link]

Ezt csak ritkán használom, mert nagyon szárít, de szeretem, mert kinőtt tőle a babahajam.

2017. okt. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Schauma korpásodás elleni, de ha épp kifogy, akkor ami itthon épp van, általában dm-es.
2017. okt. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fekete Gliss Klur. Még egy fodrász ajánlotta. Nekem nagyon sokáig kitart a 400ml-es kiszerelés, már hónapok óta ezt használom a fenékig érő hajamra. Nem vagyok elájulva tőle. Használom az egész termékcsaládot pedig (balzsam, pakolás, spray). Nem rossz, szívesen ajánlanám másnak, de... Nem tudom jobban megfogalmazni: nekem túl mű. Alig várom, hogy lecseréljem egy természetesebb, egészségesebb termékre.


20/L

2017. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még 😉
2017. okt. 30. 20:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Almas es citromos Head&Shoulders-t. Az eredeti problemara amite vettem, jo. (Korpa)

De mar unom az illatat, allagat.

2017. okt. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jelenleg: Dessange - Kostbare Öl Essenzen

[link]


Meg vagyok elégedve vele, nagyon finom illata van (nekem ez mindenképp pozitív).

Váltogatni szoktam a samponokat, mert megszokja a hajam, de van, amihez visszatérek. Ehhez biztosan vissza fogok.


23l

2017. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Próbálok minél természetesebb samponokat választani, eddig az Alverdével kísérleteztem, már mindegyiket próbáltam, az avokádós és a bambuszos jött be, bár utóbbi szárít. Itthon Swiss O Par (nem tudom, hogy kell írni:() van, citromos, az borzalmas. Most majd Alterrát akarok kipróbálni, abból is a gránátalmásat:)
2017. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rusk Deep Shine Smooth keratinos mindenféle. Az illata nagyon nem jön be, viszont csodát művel a hajammal, szóval marad :)
2017. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, ment a zöld 👍
2017. okt. 31. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!