Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túlzott szőrösödésre ötletek?

Túlzott szőrösödésre ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

20 éves lány vagyok.

PCOS-em valamint inzulin rezisztenciám és pajzsmirigy-alulműködésem is van. Az orvosom metformint írt fel nekem. Rákédeztem nála, hogy a túlzott szőrösödésre nem tudna-e valami féle fogamzásgátlót vagy bármit felírni, de azt mondta nem ajánlja.

Szerintem keresek egy másik orvost, de addigis,

arra szeretnélek megkérni titeket, hogyha tudok valami gyógyszert, homeopátiás szert, fogamzásgátlót, kozmetikai kezelést, lézeres szőrtelenítést, szőrnövekedés gátló krémet vagy bármit ami tényleg hatásos, vagy csak egy kicsit is segíthet akkor írjátok meg nekem kérlek!!

Az áll,arc,szakáll,has területek a legdurvábbak.

Nagyon el vagyok keseredve. Köszönöm mindenkinek előre is!



2017. nov. 1. 19:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Villanófényes szőrtelenítést ajánlanék. Otthon megoldható, ha veszel készüléket. Pár alkalom után má halványul a szőr, majd egy idő után alig fog látszani. Lézeres szőrtelenítést is tudom ajánlani. Három alkalom után általában végleg eltávolítják a szőrzetet.

Remélem, segítettem! :)

2017. nov. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!