Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki segitene? Lenne pár...

Valaki segitene? Lenne pár kérdésem.

Figyelt kérdés

Első alkalommal mennék szoláriumba és nemtudom hogyan is műkődik ez? egyébként a lábaim barnák csak a felső testem fehér főleg a hasam.

A kérdéseim: Nem néznek hülyének,hogy soha nemvoltam még 19évesen? Lehet célzottan csak a felső testem barnitani?

Le kell vetkőzni és befeküdni a gépbe? ja és bikiniben vagy hogy? ha befeküdtem mit kell csinálni? szemüveget adnak vagy meg kell venni? illetve még annyi,hogy kell még valami a szolizáshoz?

Köszönöm előre is aki normálisan válaszolna.

19/N


2017. nov. 2. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért néznének hülyének? Szerintem senki nem foglalkozik majd azzal hogy te először vagy szoliban, segíteni fognak, mindent elmagyaráznak. Azt, hogy teljesen levetkőzöl e, te döntöd el, bugyiba is beállhatsz/befeküdhetsz, ha szeretnél. És személy szerint nem szeretem a fekvő szolit, szerintem kevésbé higiénikus mint az álló. Ha nagyon fehér vagy, akkor javasolnám, hogy egy gyengébb szolit próbálj először, persze ha ilyen lehetőség adott a szalonban. Ha akarsz, használhatsz különböző szoli krémeket, amiket ott árulnak. De vigyázz, elég drága, és sokszor zsákbamacska. Van hogy működik ,téynleg barnább leszel, de van hogy semmit sem ér. Ha maradsz a fekvő szolinál, semmit egyebet nem kell tenned, mint befeküdni, magadra csukni a a gép tetejét (nyugi, nem fog rádzáródni), és megnyomni a START gombot. Lesz egy kis kijelző, ami mutatja az időt, majd miutá letelt, automatikusan lekapcsol a szoligép.Fullosabb szalonokban vannak különböző extrák a gépekben, pl vízpermet általad beállított időközönként, különböző ventillátorok, aromapermet stb.
2017. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!