Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan aki tud rasztát...

Van itt olyan aki tud rasztát csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és keresek valakit aki csinálna nekem rasztát ^^ nem az egész hajamat, csak pár tincset, illetve olyan embert keresek aki megmondja nekem, hogy hogyan tartsam karban ha a hajamnak csak egy része van rasztásítva :) ja igen, Budapesten élő emberkét keresek :) előre köszönöm.

2017. nov. 3. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is eleinte 1-2 tincsem volt, aztán most már a fél hajam raszta... :D minden nap szét kell válaszztgatni a tincseket és a többi részt meg fésülni..esetleg ha a többit néha befonod és úgy különíted el, az is segít... De nagyon könnyen belegabalyodik a többi haj.

21/L

2017. nov. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!