Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, aki szódabikarb...

Van itt olyan, aki szódabikarbónát használ/használt pattanásos arcbőrre? Nektek mennyi idő alatt kezdett el látszani a javulás?

Figyelt kérdés

4.alkalommal használtam a szódabikarbónát vízzel keverve az arcomon. Rengeteg krémet, tonikot próbáltam már ki, de ezek jórészt többet ártottak mint használtak. Interneten olvastam hogy a szódabikarbóna jó pattanásos bőrre, ezért jelenleg napi szinten használom este, mivel sajnos nagyon csúnya az arcom. (Gyulladt.)

Van itt valaki, aki szintén használ/használt szódabikarbónát az arcán? Mennyire jött be? Tényleg használ?


2017. nov. 3. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal hagyd abba, a szódabikarbóna nem az arcodra való, tönkre fogod tenni vele. A szódabikarbóna vízzel keverve iszonyat lúgos, az arcbőr meg enyhén savas, teljesen felborítja a bőröd védekezőképességét.
2017. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!