Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy legaláb...

Mit tegyek hogy legaláb derékig érő hajam legyen? Már próbáltam a ricinus olajt is és a fej masszást is és a tojásos pakolást is de egyik sem használt ha vágatok a végéből akkor is csak az nől vissza

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Türelmesnek kell lenni és kitartónak. A pakolásokat rendszeresen kell használni, hogy legyen eredménye. 2 hét után nem lesz derékig érő hajad sajnod.. Most meddig ér a hajad?
2017. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vitaminokat próbáltad? Ne azt várd, hogy egy hónap alatt megnő, de nagyon fontos, hogy belülről is táplálva legyen.

A haj minden hónapban 1-2 cm-ert nő. Ki kell várni, idő kell!

Ne vágass belőleinden hónapban.

A tojástól pedig fényesebb lesz, de nem nő gyorsabban!

Semmitől ne várj csodát, ne vágasd le és egy év és megnő.

Amúgy meg az osztálytársamnak olyan hosszú haja volt és egyáltalán nem szép, pedig ápolta is. WC-zés hajmosás, fürdés egy rémálom volt neki!

Nekem az a bajom, hogy állandóan vágatni kell. Fél évig nem voltam fodrásznál és leér a csípőmig, utálom.

2017. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En orulnek ha a lehalabb a derekamig erne a hajam de sajnos csak vall alattig er. Mit hasznaltal ra hogy igy megnott?
2017. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!