Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befesthetem újból a hajam, és...

Befesthetem újból a hajam, és a hajhossz is egyre sötétebb árnyalatú lesz?

Figyelt kérdés

Világos szőke (festett) hajamra ráfestettem 9.1-es MAJIREL festéket otthon. A fodrász szalonban ezt nem mérték megtenni mert attól tartott a fodrász hogy bezöldül a hajam, mivel láthatóan sok sárga pigment volt a festett hajhosszamon és a 9.1 árnyalat meg sok hamvas, kék árnyalatot tartalmaz.

A végeredmény számomra szép lett, nem zöldült be (9%-os oxival festettem tövétől a végéig). A hossz még mindig világos de kapott a hajam egy szép hamas árnyalatot, és sikerült visszafokoznom a hajam világos szőke színét egy természetes hamvas szőkére. Nem tudom hogy mi volt a szerencsém higy nem lett zöld árnyalatú a hajam, talán attól mert az utóbbi félévben már 9.1-el festettem a hajtőt, a végén összemosva vízzel a haj hosszat a felvitt festékkel, vagy tényleg a MAJIREL márka érdeme hogy ennyire megbízható minőség(?).


Kérdésem az lenne, hogy a fentiek fényében ha újból, azaz pár hónap múlva befesteném a hajtőt + hosszat ugyanúgy 9.1-es MAJIREL festékkel, bezöldülhet vagy már ki van zárva ennek a lehetősége mivel korábban be lett festve és nem zöldült be? Illetve ha a hajhosszt inkább festessel és nem összemosással frissítem fel akkor mindig sötétebb eredményt fogok elérni a haj hosszon? Korábban az összemosástól inkább narancssárgás lett a hajhossz és ezért gondolkodom a hajhossz két havi újra festésében.


Köszönöm előre a hozzáértők válaszát!



2017. nov. 5. 09:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!