Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék tenni a pattanásaim...

Mit tudnék tenni a pattanásaimmal? Teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. Régebb is sok pattanásom volt, de most a helyzet szörnyű. 1 évig szedtem Diane 35-öt, az helyre is hozta a bőrömet, aztán átváltottam Belara-ra. A Belara-t két évig szedtem és tartottam 4 hónap szünetet.. Amíg szedtem, a bőröm tökéletes volt, a szünet végén elkezdtek előjönni a pattanások.. Most két hónapja újra szedem, de semmit nem változott, sőt. Tele van gyulladt pattanásokkal az arcom és mindenhol. Skinorennel kenem reggel és este és Ilcsi korrektort is használok, de semmi változás.. :( Mégis meddig kell küszködnöm velük? :( Lassan az utcára sem merek kimenni..
2017. nov. 5. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem hagynod kellene ezeket a kence ficéket, mert sajnos többet árthatnak, mint használnak. Keress fel egy bőrgyógyászt, aki, szépen elvégeztet veled egy komplett labort (vérkép, szedimentáció, máj és vese funkciók, ösztrogén, tesztoszteron, progeszteron) - ha szükségét látja (bár én úgy gondolom, hogy nem ártana, mert 20 évesen már nem beszélhetünk pubertás korról, hogy arra fogjuk a pattikat), ill. terápiát adhat (gondolok itt az antibiotikumra) és előírhatja, hogy a kozmetikus milyen összetevőjű krémekkel, tonikokkal, stb. kezeljen. Valamint a nőgyógyászoddal is konzultálj, mert lehet vissza kellene térned a Diane 35 szedéséhez.

Remélem segíetett a válaszom.

2017. nov. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!