Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Se nem göndör, se nem egyenes...

Se nem göndör, se nem egyenes hajjal, mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Hosszú, dús, vastag, erős. Kiskoromban göndör volt, de mivel nagyon hosszú, most inkább hullámos. De az a bajom vele, hogy se nem göndör, hanem szétáll. Hiába magyarázzák, hogy kócos, nem az, hanem göndör.

Hajat vasalni időigényes és egy kis pára és már összeugrik.

Arra gondoltam, hogy beszerzek pár terméket, hogy szép göndör legyen. Vagy beruházok egy keratinos hajkiegyenesítésre.

Nektek milyen termékek váltak be ilyen hajra?



2017. nov. 5. 20:08
 1/3 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogyha megcsinálom göndörre, menni fog hogy kócos vagy stb.

Kerek fejem van egyébként, ahhoz talán az egyenes állna jobban.

2017. nov. 5. 20:10
 2/3 anonim ***** válasza:

De miért baj, ha hullámos? Én mindig is hullámos hajat akartam.

Esetleg ha vennél valami egyszerű, kímélő hajfixálót, amivel befújnád, akkor szép loknis maradhatna, nem állna annyira szét. De nem értek hozzá, ez csak tipp. Vagy vágathatsz olyan frizurát, ami kifejezetten hullámos hajhoz illik.

2017. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En csak csak hajmosás elot fesuom mert nekemis mikor meg nem tudtam h a gondor haja t roncsolja a hajszaritas es fesules sokszor mondtak h kócos a hajam ezert neztem jobban utana igy osszealnak a gondor tincsek
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!