Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak? Gyulladt...

Mit csinaljak? Gyulladt Pattanás van a homlokomon

Figyelt kérdés
Van egy nagy gyulladt pattanás a homlokomon soha nincs pattanasom és nem értem hogy ez most mier van de nagyon zavar mit tudnék csinálni vele hogy eltűnjön???

2017. nov. 7. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Tyrosur gél v szalicilsav ( pl aszpirin összetörve, vizzel keverve)
2017. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha már csak a seb lesz ott akkor kenegesd sudocremmel :)
2017. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Ha nagyon nagy és feszül meg érződik egy csomó benne akkor én napi többször szoktam nyomogatni akár 30 perc múlva is újra tölthöthet végül vagy sebes lesz vagy nem meg házi pálesszel szoktam sterilizálni. :D Ha fiú vagy akkor ne nyávogj már ha lány akkor az tényleg szúrja a szemeket, de kibírod! :) Ja meg a pattanás a zsír meg a por/piszoktól alakul ki ha minden igaz vagy is ha megengedheted magadnak akkor arclemosót ajánlom, de ha nem engedheted meg magadnak akkor tudom ajánlani a személyes kedvencemet ami egy picit alpáribb dolog, de nekem beválik. Folyékony szappanos langyos vizes szivacs és jól nyomd rá az arcodra. Az arcod egyik oldalán kezd el és sorban fentről lefele utána a szivacs oldalával a füledet meg a környékét végül a szivacs másik oldalával a nyakad. 1 kevesebb lesz rá az esély, hogy kialakuljon új pattanás 2 egy tisztasági érzetet add ami nagyon jó! A helyes írásért bocsi ha sértő voltam azért is, de tényleg ki bírod! :D
2017. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!