Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a jobb, ha festem vagy ha...

Mi a jobb, ha festem vagy ha őszhajszál visszaállítót használok?

Figyelt kérdés
Kb. ugyan annyiból jön ki, de hosszú távon érdekelne a hatásuk. 1 centis a hajam, így 2 hetente kell festenem, amitől még balzsam mellett is eléggé durva és hullámos lett itt-ott.
2017. nov. 7. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:

Maradok a festésnél szerintem, mert valaki azt írja, az őszhajszál visszapigmentálótól fekete mitesszerek lettek az arcán és a körömágya elszíneződött..:o

[link]

2017. nov. 7. 17:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ôszülés manapság nagyon menő több tízezret fizetnek ki hogy fehér vagy ezüst hajuk legyen az embereknek ,szerintem fogadd el magad.
2017. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem akarok még 22 évesen őszülni.:S
2017. nov. 7. 19:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig 17évesek festik fehérre a hajukat szóval tényleg nem ciki.Nem tudom férfi vagy-e de akkor főleg gáz festeni egy férfi ne fesse mert annyi erővel a körmét is festhetné meg sminkelhetne.
2017. nov. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!