Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magic Hair Kapszula szerintetek?

Magic Hair Kapszula szerintetek?

Figyelt kérdés
Használta már valaki a Magic Hair kapszulát? Meg voltatok elégedve vele? Megéri az árát? Mik a tapasztalatok?

2017. nov. 11. 15:02
 1/4 anonim válasza:
Szia. Az az van ráírva hogy 1 honap alatt 10 cm-t fog nőni a hajad. Én már próbáltam, nekem 4cm nőtt persze az is sok, de nem 10cm. Én ugy gondolom hogy probald ki, minden haj más lehet sikerülni fog, leget nem. De olyankor vedd amikor akciós mert ugy jobban megéri.
2017. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam, nem használt semmit. Pénzkidobás volt. Viszont a dm das Gesunde Plus haar vital komplex használt, pedig az csak 700 ft.
2017. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága, és biztosan nem nő annyit mint a facebookon hirdetett képeken, marketinggel próbálkoznak csak gáz amit csinálnak. Krémmánián van néhány vásárlói vélemény, de ennek is a nagyrésze magic haires kamu komment. Ha valamit ennyire próbálnak lenyomni a torkomon kamu kommentekkel és képekkel azzal valószínű vmi nem oké
2017. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is használtam, 3 havit rendeltem mikor akciós volt. Semmi változást nem láttam a hajamon tőle.
2017. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!