Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi áll a hajhullásom mögött?

Mi áll a hajhullásom mögött?

Figyelt kérdés

Örökletes hajhullásnak mondják én ezt már el is fogadom.


De miért szokott néha, fájni a fejbőröm, bizonyos helyeken, és érzékeny lenni a bőröm(ilyenkor szinte érzem a hajhagymákat)


Ezen kívül még van egy gócos fogam amit még nem sikerült kihúzatni de ez sem úgy hat hogy foltokban hullik, és így ezt nem mondták oknak hogy ettől hullana.


Amúgy voltam bőrgyógyásznál 8000ft ért vizsgált, de annyi volt hogy megnézte a fejem látta hogy olyan formában hullik mint a férfias hajhullásnál és ennyi. gondoltam majd műszerrel ott rá zooomol stb de nem


Felírt egy szert é most azt használom.



Most már nem tervezem de használtam ricinusolajat kb 4-5 hétig, és már nem merem mert félek hogy ettől még jobban hullik.

de felkenés közben ezt vettem észre

hogy mintha korpát, vagy pattanást éreznék az ujjammal, de ilyen volt


[link]

[link]


Ez mi? olyan mintha haj lenne de nagyon nagy a vége.


Most nem tudom hogy a örökletes kopaszodásomra még valami rá játszik , vagy eleve egy dologtól hullana.


19/F



2017. nov. 11. 23:17
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Sajnos én is évekig járkáltam össze-vissza. De végül is kiderült, hogy orsóférges vagyok.Ez okozta nekem a hajhullásomat. Egyébként érdemes lenne neked is kivizsgáltatni ezt, vastagbélben/vékonybélben telepszik! Nem kell megijedni, nem fáj, gyógyítható!
2017. nov. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
És még hozzáteszem, hogy hiába ettem bármit nem tudtam hízni. Iszonyat sovány voltam.
2017. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát én sem vagyok egy átlag alkatú, én is inkább sovány(bár mindig is ilyen voltam)

De inkább étvágytalan vagyok, és nem eszek annyit inkább ezért.


És ezt hogyan derül ki? Vagy hogyan vizsgálják meg?


Neked milyen formában hullt a hajad?

2017. nov. 12. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!