Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nincs bennem semmi extra, meg...

Nincs bennem semmi extra, meg se talalom az evszak tipusomat. Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

A borom nagyon vilagos, az arcom szeplos. Nyaron eloszor leegek, utana szepen barnulok. Ezzel egyutt a szeplok erosodnek.

A hajam barna.


[link]


A szemem kekesszurke, a pupilla korul halvanyak sargas szin megy korbe.


[link]


(Egyik kepen se vagyok)


Rengeteget nezelodtem neten, es arra jutottam,sehova nem vagyok valo, pedig rengeteg ilyen tipusu lany latok nap, mint nap. Nem ertem ezt a kategoriat mert nem tudjak mar valahova besorolni.



2017. nov. 15. 11:24
 1/7 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Én sosem értettem, miért olyan fontos ez az évszak típus? Nyilván, segíthet valamennyit abban, hogy kinek mi áll jól, főleg, ha valaki nem tudja, honnan induljon ki, de én se tudom az évszak típusomat,a hajszínem meg 2-3 évente változik, de a vége a mesének az, hogy úgyis úgy sminkelem magam, ahogy jól érzem magam, és ha ezt az évszak típus blaszfémiának tartja, az sem zavar.
2017. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A szinek miatt szeretnem tudni.

Eddig nem hordtam szines ruhakat, csak feketet, feheret,szurker, a legextremebb a vajszinu. Ezen szeretnek valtozatni de nincs kiindulo pont.

2017. nov. 15. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bordó, barna, zöld. Ezeknek az árnyalata jól állna. Még a kék is de abból a sötétebb.
2017. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ősz típus vagy. Vagy talàn tavasz. E kettő közt vacilálok .
2017. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyár típus vagy.
2017. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Folytatom: a szeplők, világos szemek, hamvas tónusú (mindegy, hogy szőke vagy barna) haj, egyértelmű nyár.

Ha hamar leégsz, gondolom, inkább fehér, hidegebb tónusú bőröd lehet, ez megintcsak megerősíti.

2017. nov. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom. :)

Ezert nem talaltam en semmit. Mindnehol ugy irjak: pl barna haj, zold szem, sotet bor=xy evszal. Ezzel elegge leszukitettek a kort.

2017. nov. 15. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!