Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudtok aljánlani pattanáso...

Zsofi 1295 kérdése:

Mit tudtok aljánlani pattanások miteszerek és nagyon durván zsíros és extra ultra maxi korpás haj ellen?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és egyszerűen nem tudok megszabadulni tőlük a hajamra már próbáltam 1000 féle sampont de a pattanásokra egyszerűen nem találok megoldás pedig nem szoktam kinyomkodni őket de az arcomon(főképp a homlokomon) nem tudok velük mit csinálni kozmetikushoz meg nem járhahok minden nap


Szóval ha esetleg 3000Ft os körben van valami jó tippetek akkor írjatok légyszi


2017. ápr. 10. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

13 eves vagy, pattanasok ilyenkor normalisak. Nincs csodaszer. Probalkozhatsz mindenfele vackokat kenni az arcodra de csak egyre jobban irritalod tole es tobb kart okozol mint hasznot. Ha ugy erzed nem normalis tini problema akkor meg minel elobb fordulj szakemberhez. Minel tovabb huzod es kenegetsz netes csodabaromsagokat az arcodra, annal kesobb talalsz megoldast a problemadra.

Amugy ha a zsirossag ellen ugy harcolsz, hogy folyamatosan mosod az arcod, akkor csak rontasz rajta. Alapvetoen a böröd szereti ha van rajta egy vedoreteg. Ha mindig lemosod, csak egyre aggresszivabban akarja potolni azt. Hajnál is ugyanez, minel gyakrabban mosod annal gyorsabban zsirosodik be.

2017. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a pattanásokkal bőrgyógyász, hajnál pedig maximum heti 2 hajmosás, semmi simogatás, tapogatás + csalános samponok, legvégső esetben wu2. Ehhez keverhetsz illóolajat és jobb illata lesz, ha neked a samponé nem tetszik. És mindegyik kevesebb, mint 3000. 21N
2017. ápr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. ápr. 12. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Neutrogena T/Gel sampon. Gyógynövényes, semmi alkoholtartalma nincs, én minden nap megmosom vele. És kiirtotta a korpát.


Pattanásra Inerta gyógyszer. Bőrgyógyász felírja,de elég erős,előtte vérvétel kell stb. De megéri. Kicsit kiszárít, szóval ajakápolóval,testápolóval,hajápoló szerekkel tankolj fel.


Igen természetes dolog a pattanás, de attól még le lehet győzni...


Az izzadtságszag is természetes, mégis teszünk ellene.


19F

2017. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!