Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkéből lett barnák! Szőke...

Szőkéből lett barnák! Szőke hajatokat festettétek, színeztétek, vagy melíroztátok barnára? Nem lett vöröses árnyalata az első "beavatkozás" után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fodrászfestéket veszel és nem ilyen bolti sz*rokat, akkor nem lesz vöröses árnyalata egyáltalán!

6/0 vagy 7/0 árnyalat abszolút nem vörös. Megnevezés szerint ezek a sötétszöke kategória, én inkább azt mondom világosbarna. De a 0-s árnyalatok egyike sem vöröses.

Wella Koleston Perfect vagy L'Oréal Majirel festékeket ajánlom. Drága, de megéri, hogy szép színe legyen.

2011. márc. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. márc. 17. 17:24
 3/4 just.me ***** válasza:
Nekem a sima boltitól se lett vöröses, nekem annyi problémám volt, hogy hamar ledobta a barna hajfestéket a szőke hajam, akármilyent használtam. :s
2011. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő múlva dobta le?
2011. márc. 17. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!