Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkített, sokat vasalt,...

Szőkített, sokat vasalt, zselézett lakozott naponta mosott és néhány helyen hosszabbított hajjal mit kezdjek hogy egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Nem szeretném abbahagyni a felsoroltakat,így szeretem a hajam,de valamit szeretnék kezdeni vele mert nagyon megviselt a hajam (+ egy diéta miatt nem nagyon eszek,és ettől talán hullik is)
2010. máj. 31. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ez nem lesz könnyű, de a mosást mindenképp csökkentsd, eleinte 2 naponta, majd 3 napra. Hajhosszabbítás is nagyon roncsolja, ahhoz én nem ragaszkodnék a helyedben. A szőkítésre meg hajmosás után tegyél jó fél-1 órára tejproteines hajpakolást, csodát tesz. Zselé, lakk sztem nem gáz, de a vasalás nagyon-nagyon árt naponta!
2010. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%

nekem is szőkítve van ,naponta vasalt,lakkozott..de nem mosom minden nap,csak 2-3 naponta..de nekem is eléggé kivan a hajam :S

de mindél jobban próbálom védeni balzsam,hővédő meg minden =)

szval próbáld ápolni ;)

2010. máj. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Még várom a tippeket!
2010. máj. 31. 19:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne,hogy erre mind szükséged van?Gondolj a késõbbi életedre is,mert lehet,hogy meg fogod banni,hogy most mindent csinalsz a hajaddal.
2010. máj. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon káros,de imádom így a hajam!(Mellesleg a stílusomhoz is jól megy,nem úgy mint az eddigi)
2010. máj. 31. 19:21
 6/12 anonim válasza:
100%

Ha ezeket nem hagyod abba, akkor nézhetsz hamarosan...

Nekem is ez volt, pár évig festettem, a feketétől kihullott, a szőkétől szanaszét tört, pedig sohasem vasaltam, nem lakkoztam vagy zseléztem és 3-4 naponta mostam.

Szerintem ennyi káros hatástól az atyaúristen sem tudja megmenteni a hajad.

2010. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És ha a vasalást elhagynám,akkor már jobb lenne egy fokkal ugye?
2010. máj. 31. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen az eredeti hajad? amúgy ha már a vasalást elhagynád, sokkal jobb lenne...
2010. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem kakaó barna.
2010. máj. 31. 20:04
 10/12 anonim válasza:
bocsi h OFF de milyen az a tejproteines hajpakolás?
2010. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!