Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajba lila hajtincs?

Sötétbarna hajba lila hajtincs?

Figyelt kérdés
Hosszú sötétbarna hajam van és fel akarom dobni egy kicsit. Hamarosan úgyis megyek fodrászhoz, és arra gondoltam hogy festetek bele egy lila tincset, viszont olyan helyre akarom ahol annyira nem látszódik csak ha én akarom pl akkor ha felkötöm lófarokba vagy úgy rendezem kiengedve. Szerintetek hova fessem azt a tincset és mekkora legyen? Egyáltalán jól nézne ki?

2017. nov. 17. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem pont úgy van, hogyha lófarokba felkötöm látszik :) Mármint nekem nagyobb rész van, kiengedve is látszik, ha gondolod holnap tudok róla privátban képet küldeni :)
2017. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úú az szuper lenne!
2017. nov. 18. 01:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik. Az sem baj, ha kicsit merészebb. F.
2017. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!