Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker csaj vagyok es van a...

Rocker csaj vagyok es van a hajamba egy lila tincs. Nem muhaj eredeti de a tesom szerint egy rocker csajnak nem illik lila hajtincs ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 16:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
31%
szerintem sem
2010. okt. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

nekem meg az lesz a vörös helyettXD

am én is:P

16l

2010. okt. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor ti milyet ajánlanátok lila helyett?
2010. okt. 21. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

ha tetszik az a ruhaösszeállítás akkor vedd fel és ne jusson eszedbe hogy ez most jó-e neked mert te rocker vagy ... aki egy stílusirányzat szerint öltözködik annak az ugymond ,,különcsége" belülről fakad. ha te úgy érzed hogy tetszik egy lila póló vagy egy barna nadrág vedd fel nyugodtan és ne az legyen hogy ,,jaj de én ezt nem vehetem fel mert én ugye rocker vagyok..." ez hülyeség..ez olyan mintha az anyád szabná meg hogy mit vegyél fel úgy hogy te nem engeded meg saját magadnak ...

a különböző stílusirányzatok tinikorban szoktak jönni ( emo, goth ( de a gothok nem csak öltözködésben olyanok amilyenek.. ők lelkileg és mások... én birom őket) stb. ) pl. egy emos tuti hogy 5 év múlva vagy egy másik stílust fog követni vagy teljesen kinövi és átlagos lesz...


hordd azt ami tetszik.. ne azt amit a ,,rocker" kategóriába lehet sorolni ..

2010. okt. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

én is rocker vagyok és én most épp lila tincsért imádkozom:D és nem azért mert az olyan rockeres, csakhát nekem nagyon tetszik. szal többiek bekaphatják:D ennyi a véleményem:D

L/16 \m/ oO \m/

2010. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha akkora "rocker" lennél nem a tesód mondaná meg, hogy milyen legyen a hajad....
2010. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Marhaság. Egy rocker nem az alapján változtatja a külsejét, hogy kinek mi tetszik. Amúgy meg akkor mégis kinek illik a lila tincs? az emóknak? ugyanmár -.- szerintem simán tökéletes!
2010. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ide is bemásolom:


Kezdjük ott, hogy egy rockerben fel sem merül, hogy hordhate-e vagy nem bizonyos ruhadarabokat. Akkor vagy rocker, ha belülről vagy az. Ha csak külsőleg, akkor szart sem ér aaz egész. Ha megvan, átitta rendesen az agyad a fémzene, akkor azt veszel, amit akarsz.

A rockerek leszarják, hogy mit gondolnak mások róluk. Ahogy mondani szoktam: meg kell találnod a stílusodat a stílusban.

Üdv.

Ha jól érzed magad benne, akkor kit érdekel ? A rocker öltönyben is rocker. ( te esetedben kosztümben).


MAgyarán: egy rocker nem érdekel, hogy ki mit gondol róla. Nehogymár tesód mondja emg, hogy mit vegyél fel, milyen legyen a hajad !

2010. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Látod, én mondtam! :D
2010. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi jól néz ki, amikor van egy-két színes tincs egy hajban :) A tesódat meg lefosom.
2010. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!