Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanásos bőrterületekre...

A pattanásos bőrterületekre is kenjek hidratálókrémet?

Figyelt kérdés
Az arcomon a T-vonalban átalában van néhány kisebb pattanás, és jobban zsírosodik a bőröm. A többi területen egészséges. Szoktam hetente radirozni, esténként tonizálni a börömet. Radírozás után mindenhol bekenem hidratálóval. Viszont a többi este, a tonik után is szeretném hidratálni, de ha a zsírosodó területeket is bekenem krémmel, jobban zsírosodik. Hogy hidratáljam ezt a területet? Nagyon luxus krémekre azért nem tudok költeni, esetleg középkategória. Vagy mi a megoldás?

2017. nov. 18. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Pattanásra minek akarsz krémet kenni jóember! Azzal csak még jobban eltömíted a pórusokat. Hagyd szellőzni, hogy meggyógyuljon.


Esetleg borogasd a pattanásokat kamilla vagy körömvirág teával.

2017. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, oda is kell hidratáló krém, de ha a te hidratálódtól pattanásaid lesznek, akkor nem a bőrtípusodnak megfelelő krémet használod


Írd le a bőrápolási rutinodat, terméknevekkel és megmondjuk mi a jó ill nem jó benne

2017. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A zsírosabb területeket is hidratálni kell, mert ha nagyon kiszárítod, akkor csak még jobban zsírosodni fog.

Amúgy maga a hidratáló nem elég bőrápolás. Ha zsíros, pattanásos típus vagy akkor kell egy jó arctisztító meg néhány arcmaszk stb.

Amit én pattanásokra nagyon ajánlok, az az Akneroxid gél. 2 ezer forint talán gyógyszertárban és 1-2 nap alatt lehúzza a pattanásokat. Én először ezzel kenem le, majd ha beszívódott akkor aloe verás hidratálót használok rá.

2017. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!