Hullik a hajam? 20/F

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy elől, a homlokom felett ritka a hajam mikor nincs megmosva 3-4 napig és kezd zsírosodni, összeragadni vagy mikor vizes akkor is kilátszik a fejbőröm és nem olyan dús a hajam, hogy azt eltakarja. Mikor frissen mosott (egy-két napos) akkor nincs semmi baj abszolút nem látszik a fejbőröm. Máshol ezt nem vettem észre csak a fejem tetején. Egyébként erre úgy három éve figyeltem fel azóta nem ritkult, nő is rendesen (3-4 hetente járok fodrászhoz) hajzselét és egyéb készítményeket soha nem raktam rá, az sem tűnt fel egyébként, hogy hullana mert nem látom csak mosásnál szokott kijönni néhány szál de az sem drasztikus mennyiségű.Kívülállónak nem tűnik fel szóval annyira biztosan nem vészes de engem nagyon bánt, mert imádom a hajam és ez, valamint a szemeim amik "visznek engem" na meg a magasságom. Kopaszon el sem lehetne engem képzelni. Lehet csak egyszerűen ilyen a hajam és kész? Édesanyámtól örököltem a hajam mert teljesen olyan állású, hullámos mint az övé és az övé sem annyira dús. Már előre félek a választóktól is de nem hagy nyugodni a gondolat.

2017. nov. 19. 20:59
 1/1 anonim válasza:

Vérszegénység, góc is lehet ok stb, persze nem pont ilyen formában. Amúgy ha az apád kopasz, de még az anyai nagyapától is lehet örökölni.

Sajnos én is ebben a cipőben járok. 18 évesen vettem észre most 19 vagyok. Sajnos elkövettem az a hibát hogy 0 ásal levágtam (+borotva) a hajam és így mindenki észre vette hogy kopaszodok. Es nekem még a fejtetőmné is(nem tudom hogy neked is) kopaszodik, igy egy csomó frizura kilőve.

Rövid hajal nagyon látszik, hosszúnál jóvolt mert legalább sűrünek is hatott, de nem ez a 3 db hajszál takaja kategória volt. Szóval inkább rikuló. De na..


Amúgy ha van pénz a hajbeültetés megoldás lehet. Már 4-500 ezer forintól egesz 1 millióig van (nem ep olcso) hajszáltól számít az ár.

2017. nov. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!