Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok, lehet vonzó...

Mit gondoltok, lehet vonzó egy olyan lány aki parókát visel?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve, 25 éves vagyok és a hajam nagy része kihullt, nem tudni miért valami genetikai probléma lehet. Rövid és elég kevés, még úgy éppen elmegy de azért nem szép. Gondolkodok egy ideje hogy beszerzek egy jobb minőségű félhosszú parókát, viszont rettegek hogy mások undorodva néznének rám. Ezért kíváncsi vagyok az őszinte véleményetekre erről. A hajamat leszámítva nincsenek rossz adottságaim.
2017. nov. 20. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Manapság olyan profi próbált készítenek, hogy tapintva sem veszi észre senki a különbséget. :) Csak nyilván rá kell szánni egy összeget, nem a kínaiban venni 1500 forintért.
2017. nov. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbált=parókát, a telefonom néha kérés nélkül átírja, amit beírtam.
2017. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, igazad van:) a metron lehet nem szúrnák ki, de egy randin idővel kiderülne.
2017. nov. 20. 14:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha van saját hajad, csak kevés, akkor én nem húznék parókát.

Persze biztosan vannak nagyon profik, de azok sokba is kerülnek. És ha valakivel közelebb kerülsz egymáshoz, akkor idővel úgyis megtudja, hogy az nem a saját hajad.

Ha nagyon nincs hajad, foltokban látszik a fejbőröd, akkor hord, mert az tényleg elég önbizalom romboló lehet akár a hétköznapokban is, nemcsak randin, de munkában vagy csak úgy az utcán.

2017. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Ha lehet meg a hajadbol fazont is csinalni, en a helyedben ilyesmire valatenek. :)


[link]


[link]



[link]



[link]


[link]


Hidd el, tud am oritoen szexi lenni egy ilyen rovid haj. :)


Csak talald meg a stilusod, es max sminkelj egy picit erosebben

2017. nov. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De cuki vagy, köszi a frizura tippeket!:) Sosem volt ennyire rövid hajam, szóval ez eszembe se jutott. Egyébként tényleg nem rossz ötlet, csak ehhez is meg a parókához is lehet hogy kell egyfajta magabiztosság, ami bennem nincs. Aztán lassan rá leszek kényszerülve.
2017. nov. 20. 17:34
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Ha mar egyiket muszaj, en mindenkepp az extra rovidet valasztanam,legalabb az a sajat hajad, nem mase. Plusz ha mar megismersz valakit kesobb, egyszerubb lesz ezt a rovidhajas enedet megismernie, mintha azt kene megszoknia, hogy egyszer van hajad, masszor nincs. Nem mintha masok miatt kene eldontened , melyik megoldas a jobb, csak en ezt is szemelott tartanam, ugyanis sok pasi(hulye szemet nemelyik) nem toleralja a non a rovid hajat. Igy legalabb tiszta lappal kezdesz, latjak hogy neked ilyen van. :)

Meg ha a paroka mellett dontenel,es megismernelnel valakit, azon kivul hogy merned kell emberel koze lepned muhaj alatt, ahhoz is kene meg egy adag batorsag, hogy a szerelmednek egy ido utan elmondd, neked nincs tul sok hajat, es lehuzd a fejedrol a parokat.


De a te dontesed termszetesen, csak az erveket irtam le a rovid mellett. :)

2017. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Én parókát hordanék, ha egyáltalán nem lenne hajam, vagy pár szál, és semmi baj nincs vele. Másokon se zavarna.
2017. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenkinek rámentem a zöld pipára:)
2017. nov. 20. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az tényleg nagyon igaz, hogy minél hosszabb a hajad, annál jobban látszik, ha kevés van. Szóval tök jók a belinkelt rövid frizurák. Érdemes lenne kipróbálnod. És talán a hajadnak is jót tesz, ha rövid, és nem fog annyira hullani.
2017. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!