Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövekedést serkentő sampono...

Clove kérdése:

Hajnövekedést serkentő samponok/olajok?

Figyelt kérdés
Ma voltam fodrásznál és külön jeleztem ugyan, hogy a hajam egy részéhez ne nyúljon hozzá, ha nagyon akarja, max. fél centit vághat belőle. Azonban amíg elkalandoztam teljesen szétnyirbálta. Nagyon rosszul nézek jelenleg ki, előnytelenül nagy az arcom és nagyon rossz előérzetem van, mert egy lánnyal nemrég ismerkedtünk meg, folyton dicsérte a régebbi hajam és azt mondtam neki, hogy tényleg csak az aljából akarok vágatni. Most viszont kész katasztrófa, rövid és nagyon rosszul néz ki az egész, visszataszító vagyok vele. Ugyan egy hónap alatt nagyjából visszanőne, viszont nagyon nem szeretnék addig várni. Valami olyan kéne, ami tényleg hatásos.

2017. nov. 21. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha hajnövekedést serkentő sampont használnál, az sem garancia, hogy egy-két héten belül megnőne a hajad. Van, amelyik egy hónap használat után kezdi csak a hatását kifejteni. Hair Jazz, erre azt írják nagyon jó, egy próbát megérhet.
2017. nov. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!