Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajat fel lehet...

Tlle kérdése:

Csatos póthajat fel lehet varratni?

Figyelt kérdés
Hajhosszabbításon gondolkodom, de nem tudom be merjem-e vállalni a "drasztikusabb" módok egyikét, ezért rendeltem egy csatos póthajat. Most viszont az aggaszt, hogy mennyire lesz ez természetellenes, láthatóbb, mint az a póthaj,amit a fodrász esetleg tartósan felrak. Szóval az jutott eszembe, hogyha a csatokat leszedném esetleg a hajról, azt is fel lehet-e varratni, vagy ehhez speciálisan elkészített haj csak a megfelelő? A válaszaitokat, tapasztalataitokat nagyon köszönöm!

2017. nov. 23. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Elég ócskán nézne ki. És gondolj bele mennyit kéne rendelned belőle hogy rendesen megtudja csinálni. Akkor már inkább megcsináltatnám normálisan. Bár én nem akartam soha ilyen szart ahogy láttam utána pár ismerősöm haját..fujj.
2017. nov. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy szett csatos hajon is általában annyi gramm haj van mint amennyit fel szoktak varrni. Mennyi a tied pontosan?

Egyébként leszedheted és felvarrathatod nyugodtan, már ha 100% emberi hajról van szó.

2017. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is úgy volt, semmi nem látszott. Nyugodtan vidd el fodrászhoz, megcsinálja, de tényleg csak akkor, ha igazi haj.
2017. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is varrva van és nem látszik,mert nem szögegyenes a haj,hanem van benne kis hullám,mint a hajamban
2017. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!