Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajat szeretnék, de eddig...

Póthajat szeretnék, de eddig még soha nem volt és elég tudatlan vagyok ezen a téren. Egy póthajat ha feltesznek az meddig marad/maradhat fent? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapig volt fent, általában ennyi ideig tart amíg már látványosan lenő, maga a haj (szőke európai) 120 ezerbe került, és 15 ezer volt a felrakás, + 15 az össze vágás meg festés, azóta amióta lekerült, megritkult a hajam, és ez már 4 éve volt még mindig nem nyerte vissza eredeti dússágát, és miután leszedik , teljesen tönkre teszi az önbizalmad, mert volt egy szuper hosszú dús hajad utána marad ebből 30%, szóval gondold át, az a 3 hónap tényleg szuper de nagyon meg bántam, vegyél inkább csatost az nem teszi tönkre,
2017. nov. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!