Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Napjainkban mennyire lenne...

Napjainkban mennyire lenne szimpatikus egy amolyan "Ronald Reagan"-ös stílusú frizura?

Figyelt kérdés

tehát valami ilyen:

[link]

[link]


Csak kicsit modernizálva, mint például ha festve lenne.

Meg azért korunkbeli öltözködéssel tehát... :-)


Mennyire tetszene a lányoknak egy ilyesmi fiú?

Mennyire lenne feltűnő/tetszetős hajviselet?



2017. nov. 23. 15:09
 1/2 anonim válasza:

Ezt angolul slicked back hairstyle-nak nevezik, neki épp el van választva. Nekem slicked back undercut-om volt, ami annyiban különbözik, hogy oldalt-hátul fel van nyírva, és egyenesen megy hátra. A személyes tapasztalataim:

-Elképesztő munka van vele. Minden egyes reggel fél órával korábban keltem, megmostam (minden második nap samponnal), beszárítottam, beállítottam krémekkel.

-Épp emiatt a hajam úgy hullott a sok mosástól mint a magyarok mohácsnál.

-Sok idő volt megtalálni azt a krémet, amitől viszonylag tartósan beállt. Egy ilyen krém (zselé, pomádé nevezzük bárhogy) 100g/6000-7000 Ft-tól kezdődik.

-Sportolásnál, alvásnál gondolom nem kell mondani hogy 10 perc után szétjön.

Viszont a jó oldala:

-A csajok imádják, én a helyedben oldalt, hátul felnyírnám, de amúgy így is csípnék ;)

-Ad egy laza eleganciát a megjelenésedhez, ápoltnak tűnsz tőle, és könnyebben szimpátiát kelthetsz.


Még egy tanács:

Festéssel vigyázz, könnyen homokosnak titulálnak. Esetleg ami még szerintem oké, az ha sötétszőke melírt teszel bele, ami fekete hajjal keverve nagyon jól mutat (lásd: Zac Efron - Baywatch)


Remélem, segítettem, ha bármi kérdésed van, állok rendelkezésre :)

2017. nov. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi! ;) Én is hasonló okokból gondolok rá, mint amit a jó oldalának írtál. Szeretem ha eleganciát tükrözök, és megnéznek a csajok. De én nem biztos, hogy felnyírnám, legalábbis olyan erős szinten nem, a hatása nem biztos, hogy jól változna.


Különben nekem is ilyen nehéz igényű frizurám volt ezenkívül, úgyhogy nagyon is értem az árnyoldalát mit leírtál. :)

Szerintem ez kiküszöbölhető, jobban mondva megszokható+plusz kezelhető. De ízlések.



Megj.: lehet, hogy "homokosak titulálnak ha festeném is, de ez engem hol érint? ;););) Értem itt azt, hogy Michael Jacksont is könnyű volt annak titulálni, mindenféle lejáratással, a külseje, ízlése miatt, de ennek mihez mi köze? Érted.


Egyébként két eset jutott eszembe, vagy sötétebbre (fokozottan, fokozatosan) festeném mint amilyen most, vagy világosabbra. Tehát a hirtelen szőke nem lenne biztosan, de előbb utóbb oda érnék. A másikban feketéig viszont nem hiszem hogy elmennék.

2017. nov. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!