Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenet csinaljak mar a...

Mi a fenet csinaljak mar a hajammal, hogy ne logjon a kepembe?

Figyelt kérdés

Vilag eletemben bele logott az osszes hajam az arcomba, mivel alacsony homlokom van. Most egy hosszra van vagva, nincs frufrum, nem rovidebb sehol.

Valahogy igy all, mint a kepen, csak nekem a rovid resz is hosszu.

Akkor is ilyan ha, kozepen valasztom el, ha kicsit jobbrabb-balrabb. Max akkor lenne egyik oldalon jo, ha a fejem oldalarol szednem ossze a hajam, es dobnam at a masik oldalra....


[link]


Probaltam mar oldalra szaritani hajmosas utan, hajlakkoztam , zseleztem, begondoritettem, de egyikse tartos vagy epp tiszta megoldas hosszu tavon.


Annyira szeretnem ha igy allna!


[link]


Allandoan a fulem moge van turve, hogy lassak valamit, de mar szornyen unom. Decemberben megyek fodraszhoz, de nem tudom milyet otlettel kene mennem.

Nem szeretnek olyan fazont, ami mindket oldalt elol rovidebb, volt mar olyanom es utaltam, raadasul nagymamas.

Van valami otletetek? :(



2017. nov. 15. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Masodik link helyett:


[link]

2017. nov. 15. 19:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, lehet, hogy újat fogok neked mondani, de feltaláltak már egy igen hasznos eszközt, a hajráfot, így nem fog az arcodba lógni a hajad.


Így néz ki: [link]


Egyébként nem sok eszed lehet. Azt hiszed, hogy a 2. képen a színésznőnek se lóg az arcába a haja, csak mert éppen a fotós egy nagyon merev pillanatban kapta le?

Növeszd meg hátközépig a hajad és kész. Addig meg viselj hajráfot. Ennyi.

2017. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondolok nem volt jo napod, de ne rajtam toltsd ki, kosz. :)


Nap mint nap latok lanyokat, akik akarmerre forditjak a fejuket, mindig vissza all a hajuk ugyan abba az allasba, mint a kepen. Szoval nem egyszeri jelenseg, ami a hajlakknak koszonheto, tovabba, a baratnome is ilyen tipus.


Hajraftol meg ovjon a Jo Isten, nem vagyok ovodas, egyebkent ismerem, a csatokkal egyutt.


Ha megnovesztem, attol ugyan ugy igy fog a kepembe logni a hajam,szoval koszonok az ideggel teli, ertelmes hozzaszolasodat, de nem mentem veled elorebb.

2017. nov. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!