Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van valami amivel tudom...

Van valami amivel tudom gyengiteni az arcszorzetem?

Figyelt kérdés
17/F es kicsit eros a borotvalas miatt az allamon a szor es engem elgge zavar.Nincs valami gyanta amit arcra lehet hasznalni?Elektromos borotva gyengiti esetleg?

2017. nov. 23. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

A borotva nem gyengíti és nem is erősíti a szőrt. Az csak elvágja azt a mondákkal ellentétben.

Amiről tudok az:

~gyantázás -de azt akkor profival kellene csináltatni-, amitől idővel gyengül és ritkul a szőr, mivel azt teljesen kitépi, így annak újra kellene kezdenie növekedni, de persze, ha ez folyton meg van gátolva, akkor sokkal ritkább lesz, esetlegesen nem is fog nőni.

~szőrtelenítő krém...Na ezt nem nagyon szokták arcon használni, inkább a test különböző részein és a nemi területen(én nem ajánlanám). Utóbbira van külön, gyengébb fajta.

~lézeres szőrtelenítés, ami kevesebb alkalom lenne és kb 10 évig vagy tovább nem kellene aggódnod -elméletben- a szőrzet miatt. Ez viszont drága mulatság.

Amitől erősödik: tesztoszteron, koffein, bármilyen krém/olaj, ami segíti az arcbőröd vérellátását, sportolás, olyan genetika, egészséges táplálkozás stb...

Biztosan nem akarsz adni egy kis türelmi időt az arcszőrzetednek? Lehet megszeretnéd, tetszene. Én utáltam elég sokáig az enyémet, de most, hogy már közelítek egy férfias arcszőrzethez, kezdem megkedvelni. Mondhatni egy idő után rám nőtt a dolog. Ba-dum-tsss!(Angolul majdnem vicces is! Higgyetek nekem! :O)

21/F

2017. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!😁😁
2017. nov. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!