Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős bajúsz szőrzetnél mivel...

Erős bajúsz szőrzetnél mivel lehet gyengíteni/csökkenteni a nővekedését borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Szóval az arcom eléggé gyerekes a koromhoz képest, és az arcszőrzetem nagyon erős, ez a sok borotválkozásnak is köszönhető részben, tudom. Az arcszőrzettel nem is lenne gond, de a bajusz nagyon idétlenül áll, de tényleg, anélkül sokkal rendesebb arcom van, akkor vagyok igazán önmagam. Kérdésem tehát mivel lehet ritkítani/lassítani a növekedését? Elég ha már 1-2 napot is tudnék nyerni. Mert így minden másnap tudom csak borotválni, igaz minden nap lenne a legjobb, de azt már nem bírja, akkor kipattog. Nincs valami házi praktika erre? Azt vettem észre meleg időkben intenzívebb.

2012. júl. 29. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy,lézerrel lehet,de akkor ki is hullik.
2012. júl. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Sajnos erre nincs semmilyen házi praktika. Esetleg próbáld meg azt, hogy minden nap lenyírod villanyborotvával. Az nem irritálja annyira a bőrt, viszont nem is nyírja olyan simára mint a borotva..vagy esetleg mostanában divat ez a borostás stílus, hangold össze valahogy a bajszoddal az arcszőrzeted. Okosabb ötlet nem jut eszembe sajnos.
2012. júl. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
bár hullana ki :D Hidd el sosem sírnék utána.
2012. júl. 29. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!