Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti sötét karikákra/fo...

Szem alatti sötét karikákra/foltokra mit érdemes használni?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta vannak a szemeim alatt sötét karikák/foltok. Már általános végén kérdezték, hogy mitől van. Most 23 vagyok és ugyanúgy megvan. De nem csak akkor van ha keveset alszok vagy fáradt vagyok, hanem mindig ott van. Ilyen fajta vagyok azt értem de mit lehet ellene tenni? Legalább mérsékelni? 23/F
2017. nov. 23. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez lehet genetika, valami nincs rendben a szervezetedben, valami más...Használj olyan szemkörnyékápolót, ami segít a sötét karikák megszüntetésében. Nekem rémes alvásom van, ezért karikák, sőt kissebb ráncok is elkezdtek kialakulni. Én a Nivea Q10 plus-t használom. Most a doboz elejéről idézek: "Elősegíti a ráncok kialakulása elleni védekezést. Csökkenti a szem alatti sötét karikákat." Pontosan ezt lehet elvárni is a terméktől. Igazából ilyen termékeket úgy 25 körül ajánlott elkezdeni használni, de nekem nem okozott semmi gondot. Meséltek még ricinusolajról nekem, de az nem jó érzés, ha a szemedbe kerül, úgyhogy én passzolnám azt.

21/F

2017. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!