Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves vagyok, a fele hajam...

16 éves vagyok, a fele hajam kihullott. Ez segíthet?

Figyelt kérdés
Találtam, az interneten egy ilyen kulfoldi Kerotin hair growth formula. Azt írták, hogy ez nagyon jó. Aki használta annak mi a véleménye? Ettol vissza dúsulhat a hajam?

2017. nov. 24. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog. A haj egyvalamitől jön vissza, hajhagyma beültetésnek hívják.


Amúgy meg inkább amiatt aggódj, hogy mégis mitől hullott ki a fele hajad 16 évesen, főleg lányként. Lehet hogy súlyos betegséged van amit nem ártana diagnosztizálni.

2017. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerinted mi lehet az?
2017. nov. 24. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Kepet nem tudsz kuldeni? Azon latnank, h mennyire hullott ki.
2017. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem ert valami lelki trauma mostansag?

Szuleim valasakor dio meretu foltokban hullott kina hajam, konkretan felkopasz voltam..

nem latszott rajtam, hogy megvisel es nem is ereztem magam rosszul miattuk... de a testem megsinylette.

2017. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ja es amugy 13 voltam akkor.
2017. nov. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudni hogy pasi vagy e vagy csaj. Ennek fényében változnak a valószínűbb alternatívák a hajhullásra. Irj privátban, ha gondolod, de én se vagyok orvos.
2017. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Neten keresztül senki nem fogja tudni megmondani mitől hullott ki, ezer féle dolog okozhatta. Orvoshoz kellett volna már menned rég, vérképet nézetni.
2017. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első körben nem minden csodabizgentyűt kéne beszedned hanem orvos, góckutatás. Még egy fog is elég a hajhulláshoz. Szóval irány az orvos, már rég menned kellett volna. Ha lány vagy akkor nőgyógyász is, mert hormon is okozhatja. Még a legjobb eset ha csináltál valami hülye diétát és hiánybeteg vagy de az sem játék, komoly bajod lehet.
2017. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is hullott a hajam, amikor 18-19 voltam. Hosszú hajú voltam (fiú) ezért nagyon látszott, mindig reggelente hajmosásnál egy-egy csomót kihúztam a hajamból, ami agazán csak kb 7-10 hajszál volt, de hosszú hajjal nagyon soknak tűnik.


Most 20 éves vagyok már rövid hajjal. Lehet ugyan olyan ütemben hullik, de már nem veszem észre, meg beletörődtem, hogy valószínűleg kopasz leszek vagy kevesebb hajam lesz idős koromra.


Menj el orvoshoz ha nagyon észre vehető, főleg ilyen fiatalon. Rengeteg okból hullhat. Lehet valamilyen vitamin hiányos vagy...

2017. nov. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!